Η φιλοξενία, διαχείριση και τεχνική υποστήριξη του Website είναι μια ευγενική χορηγία της Cyberlogic, εταιρεία λογισμικού για τουριστικά γραφεία, και του διευθύνων σύμβουλό της κ. Στέργιου Παναγιωτάκη.
![Cyberlogic](https://www.avgeniki.gr/wp-content/uploads/2024/05/CYBERLOGIC_LOGO_FINAL_COLORS-1.png)
Η φιλοξενία, διαχείριση και τεχνική υποστήριξη του Website είναι μια ευγενική χορηγία της Cyberlogic, εταιρεία λογισμικού για τουριστικά γραφεία, και του διευθύνων σύμβουλό της κ. Στέργιου Παναγιωτάκη.